Redline Youcam, Red iptv Server Satış, Redline Tüm Server Ürünleri

Redline Youcam Özelliği Sadece Redline Cihazlarda Çalışmaktadır . Açıklamak Gerekırse YOUCAM ( CCcam in ) Redline Cihazı için olan versiyonudur. ( SADECE REDLİNE CIHAZLARDA ÇALIŞIR ) Başka Cıhazlarda Çalışmaz. Çanak Anten Gerektirmektedir Bunu Unutmayın ) Ağ Baglantısı olan cıhazlarda açmaktadır…
Red iptv = Redline Fırmasının Kendi oluşturduğu iptv sistemidir. Ağ Baglantısı olmadan Çalışmaz. Sadece Redline Cıhazlarda Çalışmaktadır , Diğer cıhazlarda çalışmaz Bunu Unutmayın. 16 Farklı Ülkenin Kanalları mevcuttur. 
(TÜRK SPOR KANALLARI YOKTUR ) Onun dısında Diğer Ülkelerin Tüm Önemli Kanallarının Yayınları Mevcuttur ve Stabildir. | Ayrıca VOD özelliğinide Aktıf etmiş oluyorsunuz  Vodlarda Geliyor )
Redline İPTV Kanal Listesini SAYFANIN AŞAĞISINDA PAYLAŞTIM..

RED İPTV 12 AYLIK GOLD PAKET

Red İptv Paketi 12 Aylıktır | 16 Farklı Ülkenin Kanalı Mevcuttur. Sadece Redline Cihazlara Olur.

Redline Youcam 12AYLIK Paket

12 Uyduda 1000 Üzerinde Şifreli Kanal,( Türk Uydu Çekmez) Yurt Dışı Ülke Yayınları İle İzlenir ( Çanak ile İzlenir)

Youcam Özellikleri = 

DÜNYANIN EN ÇOK KANAL KAPASİTELİ SERVER ABONELİĞİ —!!!

* HOTBİRD,ASTRA,NİLESAT,ARABSAT,HELLESAT BAŞTA OLMAK ÜZERE 12 UYDUDA 1000 ‘ İN ÜZERİNDE ŞİFRELİ KANAL…


Bu Ürünlerin Testleri Malesef Yoktur . | Bizde Redline Firmasından Temin Edip Sizlere Satıyoruz. Ürünler Birebir Redline Firması Ürünüdür !! Bunu Unutmayın. Bizimle bir alakası Yoktur ! Redline Firmasının Ürünüdür…
Test İsteklerınızı Bu Ürünler İçin Malesef Yardımcı OLamıyorum.. Test Veremıyoruz. 


Redline Youcam Red IPTV Server Satış

Günümüzün ve geleceğin teknolojisi olan IPTV için sizlere hizmet veriyoruz. Sunmuş olduğumuz bu hizmet kapsamında yerli yabancı birçok kanalı izleyebilirsiniz. Aynı zamanda dizi ve film kayıtlarına da ulaşabilirsiniz. Bu sayede de istediğiniz yerden televizyon izleme fırsatına sahip olabilirsiniz. IPTV’yi birbirinden farklı pek çok cihazda kullanıma uygun bir şekilde veriyoruz. Redline cihazlar da bunlardan biridir. Aynı zamanda Redline cihazlar için Youcam özelliği vardır. Bu özellik sadece Redline cihazlarda çalışır ve bu cihazlardan IPTV izlemek için oldukça önemlidir. Youcam için yapılacak en iyi tanım, CCcam’in başka bir versiyonudur. Yani Redline cihazlar için özel olan versiyonudur. Redline cihazlar dışında başka bir kullanılması mümkün değildir. Çünkü diğer cihazlarda herhangi bir şekilde çalışmaz. Aynı zamanda çalışması için çanak anten de gereklidir. Sizler için bu hizmeti veriyor ve Redline cihazınızdan kaliteli yayınlar izlemenize yardımcı oluyoruz.

Red Ip TV Nedir?

Red IPTV, Redline firmasının kendi cihazları için oluşturmuş olduğu bir IPTV sistemidir. Bu sistem ile birçok farklı kanal, kullanıcının izlemesi için sunulur. Kanal yayınları Red IPTV aracılığı ile yapılır ve bütün alanlarla kalitelidir. Sizlere sunduğumuz Redline IPTV izleme imkânı sayesinde dilediğiniz bütün kanallar, diziler ve filmler elinizin altında olur.

Red IPTV İçin İnternet Bağlantısına İhtiyacınız Var Mı?

Red IPTV, sizlere sunmuş olduğumuz normal IPTV’ye benzer. Ancak geliştirici ve yapımcı firması Redline’dır. Red IPTV için de aynı normalde olduğu gibi bir internet bağlantısı gerekir. Aksi takdirde IPTV açılmaz ve kullanılamaz. Sizler satın alma işlemi yapmadan önce personellerimiz gerekli bilgileri verir.

16 Farklı Ülkenin Kanal Yayınları

Verdiğimiz hizmetler kapsamında yararlanabileceğiniz pek çok kanal bulunur. Redline cihazlar için özel olan Red IPTV’de tam 16 farklı ülkenin kanalları yer alır. Bu sayede de istenilen her türlü şey izlenebilir. Bunların içinde sadece Türk spor kanalları bulunmaz. Diğer bütün önemli yerli ve yabancı kanallar yer alır. Aynı zamanda izlemeniz için fırsat sunduğumuz bu kanallar kesintisiz ve stabil bir şekilde yayın yapar.

Redline Youcam Ve Red IPTV İçin Test İmkânı Var Mı?

IPTV konusunda farklı paket ve uygulamalar ile herkese hizmet veriyoruz. Redline Youcam ve Red IPTV, Redline firması tarafından sağlanıyor. Bu nedenle de sizlere bu IPTV seçeneğini test etme imkânı veremiyoruz. Ancak sorunlarınızda sizlere her zaman yardımcı oluyoruz. Böylece istediğiniz paketi güvenli alabilirsiniz.

Redline Youcam 12 Uydudan Yayın

Redline Youcam 12 uydudan yayın alır. Uydular sayesinde de 1000’den fazla şifreli kanalı izlemek mümkündür. Bu, dünyanın en çok kanal kapasitesine sahip olan aboneliği olarak ön plana çıkar. Redline Youcam ve diğer bütün IPTV hizmetleri için bizden hizmet alabilirsiniz.

Comments

 1. Redline TS 2500 HD uydu cihazıaldım.FREIPTV ye test serveri m3u. olarak usb den yükledim ancak cihaz yazılımı ile birlikte gelen iptv deki
  gibi gruplandırılamıyor(XTREAM bölümü değil).Onlarca knal ve film arasındantek tek bakarakaramak zor oluyor.Paralı serverlerinizdemi böyle.Bir çözümü varmı.

 2. Redline 2500 cihazım.var.
  1 yıllık abonelik aldim.
  Şuan kullanıyorum.
  Xtream daki yetişkin kanalları kendim gizleyip ,açabiliyormuyum.
  Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.