ipTvSatislari Web TV Sistemleri

Bilgisayar Üzerinden WEB Uygulamamız Yayınlanmıştır !! 

WEB TV 303 TV Giriş Linki : WEB TV GİRİŞ  kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabılırsınız..

WEB TV 606 TV Giriş Linki : WEB TV GİRİŞ  kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabılırsınız..

WEB Uygulamaya Girince Kullanıcı Adınızı ve şifrelerinizi Mevcut Üyelerimiz Girerek Giriş Yapabilirler , İsteyen VLC İle izlemeye devam edebilir arkadaşlar. VLC ye Desteğimiz Sürmekte. 

Test Alıcak Arkadaşlar bu WEB TV Uygulamayı bizden aldıkları kullanıcı adı ve şifre ile izleyebilirler bunu unutmasınlar..

IPTVTR Web TV IPTV

IPTV ile internet bağlantısını kullanmak ve birbirinden farklı kanal yayınlarına erişim sağlamak mümkün oluyor. Bu sistem, görüntü ve seslerin internet protokolü üzerinden sizlere aktarılması ile çalışıyor. IPTV ile yüzlerce kanala ulaşmak çok kolay hale geliyor. Sizlere sunmuş olduğumuz paket seçenekleri arasından tercihinizi yaparak siz de hemen IPTV izleme imkânına sahip olabilirsiniz. IPTV izlemek için pek çok yöntem vardır. Yayınlamış olduğumuz Web TV uygulaması ile bilgisayarlarınızdan IPTV izlemeniz oldukça rahat bir hale geliyor. Profesyonel bir şekilde yapılan bu uygulama ile bilgisayarınızı bir televizyon gibi kullanabilirsiniz. Uygulama hakkında bilgi almak veya IPTV paketlerimizi incelemek için hemen bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Web TV Üzerinden Hangi Kanallara Erişim Sağlayabilirsiniz?

Firmamız tarafından sunulan IPTV hizmeti ile normal bir televizyondan daha fazla kanala erişebilirsiniz. Birbirinden farklı kanallardan her birini izleme imkânı sunuyoruz. Yayınladığımız Web TV uygulamasına giriş yaparak hemen istediğiniz kanalı izleyebilirsiniz. Uygulamada yerli ve yabancı yüzlerce kanal bulunur. Farklı kategorilerden ilgi alanınıza girenleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca canlı yayınları firmamız sayesinde ücretsiz izleyebilirsiniz.

Web IPTV Girişi Nasıl Yapılır?

Web TV uygulamamız, bilgisayarlar için özel tasarlanmıştır. Bu uygulamaya ulaşmak için sizlere vermiş olduğumuz linke tıklayın ve uygulamaya gidin. Uygulama bilgisayarınızda açıldığı zaman ise kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Bunun için sitemizden bir IPTV paketi satın almanız gerekir. Aldığınız paket sonrası bizimle iletişime geçerek kullanıcı adı ve şifrenizi alabilirsiniz.

Uygulamayı Test Etme Hakkınız Var Mı?

Sizlere en kaliteli IPTV hizmetini vermek için hem disiplinli hem de profesyonel bir şekilde hareket ediyoruz. Bu sayede de müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Web TV uygulamamız ile daha iyi bir IPTV deneyimi yaşamınızı amaçlıyoruz. Kendinize uygun bir paket satın almadan önce IPTV test hakkınız vardır. Bizimle iletişim kurarak geçici bir hesap alabilir ve Web TV uygulamamız üzerinden IPTV izleyebilirsiniz. Uygulamayı ve yayınları beğenmeniz durumunda da firmamızdan abonelik alabilir ve dilediğiniz gibi yayınları izlemeye devam edebilirsiniz.

VLC Desteği Devam Ediyor Mu?

Web TV uygulaması ile IPTV izleme deneyimini zenginleştiriyoruz. Ancak isteyen kişiler VLC ile izlemeye de devam edebilir. Yeni uygulama ile rahat bir şekilde IPTV izleyebildiğiniz gibi, VLV ile de istediğiniz yayınlara hemen ulaşabilirsiniz. VLC’ye desteğimizde bir değişiklik olması. Desteğimiz aynı şekilde devam ediyor. Siz de bilgisayar üzerinden kaliteli bir şekilde televizyon izleyebilirsiniz.

Kişiye Uygun Paketler İle Web TV’den İzleyin

Sitemizde kullanıcılara yönelik çeşitli IPTV abonelik paketleri bulunur. Bu paketlerden kendinize en uygun olanı seçebilir ve bilgisayardan Web TV ile çok sayıda dizi, film, belgesel ve benzeri şeyi izleyebilirsiniz. Aynı zamansa başka cihazlardan da IPTV’ye erişmek mümkündür. IPTV hizmeti için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir