İçindekiler

iptv 15 Aylık Vip iPTV Abonelik Paketi | Hemen Satın Alıp İzlemeye Başla.

iptv 15 Aylık Vip iPTV Abonelik Paketi | Hemen Satın Alıp İzlemeye Başla.

iptv web tv iptvtr

IPTV Serverımız ( 15AYLIK ) Paketidir
Serverımızı Tüm İşletim Sistemlerinde çalıştırabilirsiniz..
IOS = IP TELEVİSİON Uygulaması ,Gse Smart IPTV ( APPLE STORE )
Android = Xtream Codec ,Gse Smart IPTV ( Play Store ) veya” İPTV RED “
Windows İşletim Sistemleri = VLC & SimpleTV & POT PLayer
Linux İşletim Sistemleri = MPlayer
Enigma 2 = Dreambox 500HD(800HD)vs , Gigablue , Vu SOLO vs vs
SmarT İPTV = Lg veya Samsung veya Sony Smart tv ( Smart iptv )
Sunucularımız 10 / 3 Gbit Garanti Hat sağlamaktadır , bu
nun Faydası size sorunsuz ve donmasız yayın olarak dönmektedir…Bilgilendirme = IPTV Hızmetlerimiz için ; 6 Mbit internet yetmektedir. ( Kotayı Aşan Müşterilerimiz Donma Sorunu Yaşarlar.. ) Kotanızı mantıklı kullanmanızı dileriz…
Diğer servercıler gibi Sorunsuz Hizmet demek yerine size doğruları söyleyerek ( SORUNSUZ ) Hizmet verebiliriz… Anlayışınız için Teşekkürler..
Sipariş geçerken , 1AYLIK oldugunu bilgilendirin Chattan veya Whatsap iletişim menüsünden.
Dikkat !!! =
1 = Bir Kez Test verilmiş Kişiye tekrar test verilmiyor…
2 = Herkesin İP Adresleri kayıt altına alınıyor , tekrar tekrar aynı kısıler test istemesin diye.
3 = Test verip almayan kişilerin sistemden IP Adresı banlanıyor , böylelikle beleşçilere engel oluyoruz.
4 = Aynı TELEFON Numarasına  tekrar tekrar test isteyenlere göndermıyoruz. Kısacası HERKESE 1 DEFA.
Sistemlerimiz Xtream Codecs Panelleri Altında Hizmet vermektedir…
Ürünü Aldıktan Sonra Lütfen Canlı Chatten Veya Whatsaptan Bizimle İletişime Geçiniz. İyi Seyirler…

İptv 15 Aylık Server

Televizyon programlarını sevenler, fakat günün koşuşturmacası içinde programı vaktinde izleyemeyenlere ip tv sayesinde internet üzerinden istediğiniz programı izleme imkânını sizlere sunuyoruz. 15 aylık Vip ip tv hizmetimiz, 15 ay boyunca sizlere hizmet verdiğimiz bir ip tv paketidir.

Programları Kaydetmenize Gerek Kalmıyor

Televizyon programlarını kaydederek sonradan izleme imkânı sunan birçok firma bulunuyor. Ancak programları kaydetmediğiniz sürece yine istediğiniz programları kaçırmış oluyorsunuz. İp tv sayesinde internet üzerinden normal bir video izler gibi tv programlarını da izleyebiliyorsunuz. Televizyon programlarını internet üzerinden izleyebileceğini düşünen birçok kişi de bulunabilir. Ancak televizyon programlarından izlemek istediğiniz her program internette yayınlanmıyor. İp tv sayesinde izlemek istediğiniz televizyon programlarının internete yüklenmesini beklemenize gerek kalmıyor. Televizyondan izleyemediğiniz her programı ip tv üzerinden istediğiniz an izleyebileceksiniz.

Hemen Satın Alıp İzlemeye Başlayabilirsiniz

İp tv paketlerinden size uygun olduğunu düşündüğünüz paketi satın alarak, bekleme şartı olmadan anında izlemeye başlayabilirsiniz. Paketi satın aldıktan sonra firmamız ile whatsapp hattı üzerinden iletişime geçmeniz yeterlidir. Sonrasında kesintisiz bir keyif yapma şansı sizleri bekliyor olacak.

Sorunsuz İzleme Fırsatı

Birçok kişi gün içinde kendini ödüllendirmek için belirlediği birkaç televizyon programını izlemek istiyor. Ancak izlediği programlarda donma olmasından şikâyet ederler. Firmalar, müşterileri kendi firmalarını seçmesi ve ürünlerini satın almaları için çoğu zaman gerçekleri açıkça söylememektedir. Bizler siz değerli müşterilerimizin aldığı hizmeti önemsiyoruz. Firma olarak programlarınızı donma ya da herhangi bir sorun yaşamadan izlemeniz için sizlere sorunsuz bir hizmet sunuyoruz. Kendimizi sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için her geçen gün daha da geliştiriyoruz.

Her Ip Adresi Ve Telefona Bir Kez Deneme Hakkı

Alacağınız hizmeti deneyerek almak elbette ki en doğal hakkınızdır. Firma olarak sizlere ip tv satın almadan önce deneme fırsatı sunuyoruz. Ancak herkese eşit davranmak adına test ettiğiniz ip adresi ya da telefon numarası üzerinden yalnızca bir kez deneme hakkı sunuyoruz. Firma olarak vermiş olduğunuz hizmetimizden memnun kaldığınız takdirde kolay bir şekilde ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Erişimi Olan Tüm Cihazlardan İzleyebilirsiniz

İp tv hizmetini internet erişimi sağladığınız Android, IOS ya da bilgisayar gibi dilediğiniz cihazdan seyretme şansınız bulunuyor. Test talebinde bulunduğunuz takdirde kısa sürede test etmeniz için sizlere link verilir. Telefon ya da bilgisayarlarınızın İp adresleri kaydedilerek herkese adil davranmak adına sizlere yalnızca bir kez olmak şartı ile test etme imkanı sunuyoruz. Bu sayede sahip olduğunuz cihaz üzerinden ileri zamanlarda nasıl bir verim alacağınızı da test etmiş oluyorsunuz. Ayrıca SmarT İPTV sayesinde Lg, Samsung ya da Sony Smart markalı televizyonlarınızdan da ip tv hizmetinden yararlanabilirsiniz. Daha geniş ekran sayesinde rahat bir ip tv deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir